Влада Дніпра знову хоче підняти вартість проїзду у тролейбусах, трамваях та метро

У міській раді Дніпра зареєстрували проєкт рішення про підвищення вартості проїзду у комунальному транспорті до шести гривень. Про це Відкритий повідомляє з посиланням на відповідні проєкти рішень.

Окремо планують голосувати за підвищення вартості проїзду до шести гривень у метро, окремо — у трамваях та тролейбусах.

«Установити тарифи на транспортні послуги, які надаються Комунальним підприємством «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради, з перевезення пасажирів та багажу в міському електротранспорті (трамвай, тролейбус) та вартість проїзних квитків на проїзд у міському електротранспорті (трамвай, тролейбус) згідно з переліком», — говориться у проєкті рішення.

Відкритий публікує вартість проїзних документів.

Влада Дніпра знову хоче підняти вартість проїзду у тролейбусах, трамваях та метро - рис. 1

Стосовно вартості проїзду у метрополітені зареєстрований подібний проєкт рішення виконкому.

«Установити тарифи на транспортні послуги, які надаються Комунальним підприємством «Дніпровський метрополітен» Дніпровської міської ради, з перевезення пасажирів та багажу в міському метрополітені», — сказано в документі.

Слід зазначити, що підняття вартості проїзду планувалося з 3-го серпня. Однак після того, як активісти подали два позови до суду, рішення про підняття вартості проїзду тимчасово зупинили. За словами громадського активіста Дениса Сєліна, який займається питаннями транспорту, рішення виконкому було прийнято з порушенням процедури. В той самий час, якщо рішення ухвалять відповідно до норм законодавства, вартість проїзду зросте.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що директор Департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Ігор Маковцев у програмі «Шах і мат» розповів про можливе зростання вартості проїзду у маршрутних таксі.

Теги: