Волонтери Дніпра створюють мережу блогерів в Європі для допомоги Україні

Дніпровські волонтери шукають 100 європейських блогерів, які розповідатимуть про війну в Україні. Наразі набирають команду інфовоїнів, які створюватимуть контент та шукатимуть способи комунікації з публічними особами Європи.   

Про це Відкритому розповів волонтер, інфовоїн, інтернет-маркетолог Артем Демченко.    

Артем Демченко

Артем Демченко

Волонтери Дніпра шукають європейських блогерів, які розповідатимуть про війну в Україні, а також про потреби військових та постраждалих.

«Ми небайдужі активні люди з українського міста Дніпро, які шукають будь-яких шляхів допомогти своїй Батьківщині. Кожен з нас робить хоча б невеличку частку роботи з наближення перемоги України. Приєднуйтесь до нашої команди «PR Managers of Ukraine». Нам потрібні: змістовці, які створюватимуть контент для блогерів. Це будуть новини про ситуацію в Україні, потреби військових та постраждалих українців, звернення до міжнародних установ та лідерів; зв’язківці, які шукатимуть блогерів з Європи, які погодяться допомагати нам. Вони будуть надавати їм перевірену інформацію, щоб вони опублікували її у своїх профілях; та власне – блогери», – пояснив волонтер, інфовоїн, інтернет-маркетолог Артем Демченко.

До лав змістовців потрібні волонтери, які вміють аналізувати інформацію та створювати тексти, мають філологічну або журналістську освіту, досвід роботи з контентом, знають іноземні мови. Щодо зв’язківців, вимоги до них майже такі ж: філологічна або журналістська освіта або досвід роботи з контентом, знання іноземних мов, готовність стукати у профілі блогерів і пропонувати співробітництво. Заповнити форму та долучитися до команди можна тут.

Проєкт заснували при підтримці Дніпровської міської ради, Координаційного штабу Волонтерів Дніпра та організації «Інфовоїни України». Долучайтесь до  команди PR Managers of Ukraine, щоб допомогти Україні в інформаційній війні з рашистською брехнею. Кожна людина має значення для своєї Батьківщини.

Детальніше дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Официально: Верховная Рада Украины продлила военное положение и мобилизацию на три месяца.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,

Підпишись на Відкритий: