Всесвітній день футболу: як розвивається цей вид спорту в Дніпрі

10 грудня відзначається Всесвітній день футболу. Про розвиток цього виду спорту в Дніпрі розповів у пресцентрі Відкритого директор дитячо-юнацької спортивної школи №2 Сергій Теодорович.

У нашому місті футбол набув популярності завдяки команді «Дніпро». Клуб зі сторічною історією було розформовано влітку 2019-го року. Вболівальники і досі продовжують розповсюджувати та носити атрибути з фірмовим логотипом.

На заміну блакитній емблемі прийшла чорна. Футбольний клуб «Дніпро-1» є півфіналістом Кубка України 2017/18 та 2018/19 років, переможцем Першої ліги 2018/19 та срібним призером Другої ліги 2017/18. Зараз він виступає в Українській Прем’р-лізі.

Фанати гри в м’яч вірять, що перспективи у дніпровського футболу є. Високі ставки роблять на юніорів. Але зазначають, що футбольній інфраструктурі є до чого прагнути. Зокрема, у місті дуже мало полів стандартного розміру.

Сергій Теодорович каже: «Не вистачає зараз у Дніпрі полів стандартного розміру. Мініфутбольних багато (майже у кожній школі міста вони є). А от великі потрібні для проведення ігор, для повноцінних тренувань. Тому що починаючи з 12 років юнаки повинні виходити на поля великого розміру».

Всесвітній день футболу: як розвивається цей вид спорту в Дніпрі - рис. 1

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: СК «Днепр-1» вышел победителем в местном дерби | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,