Як діяти у випадку повного шатдауну інтернету

Які мобільні додатки варто встановити у разі шатдауну інтернету в інтерв’ю Відкритому розповів політолог та голова правління комітету виборців України Станіслав Жолудєв.

Канадська компанія eQualitie у співпраці з ГО «Інтерньюз-Україна» та ВГО «Комітет виборців України» провели у Дніпрі тренінг «Бути напоготові» про формати підтримки комунікації, якщо звичні інформаційні технології перестають бути доступними через відключення інтернету на всій території країни, модератором та співорганізатором заходу був Станіслав.

«В Україні дуже мала ймовірність таких сценаріїв, коли інтернет можуть повністю відключити. Але варто бути напоготові і знати про сучасні технології, які можна використовувати, щоби бути на зв’язку із зовнішнім світом. Одні з необхідних, які можна легко завантажити — мобільний додаток CENO для перегляду заблокованих сайтів та месенджер Delta chat, в якому є можливість двосторонньо обмінюватись повідомленнями у разі відсутності інтернету(однак потрібно закачати месенджер заздалегідь і створити спільноту зі своїми знайомими, в тому числі з хоча б одним з закордону для можливості отримати роздачу інтернету від нього», — розповів Станіслав Жолудєв.

Також говорили про приклади дій в інших державах при відключенні інтернету на рівні країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА:Как депутаты Днепра работают в условиях агрессии РФ: интервью с Александром Санжарой

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,