Як не зійти з розуму під час карантину: поради психологині з Дніпра

Про карантин та як з нього вийти говорили у пресцентрі телеканалу «Відкритий» з психологинею Анною Липською. 

Карантинні обмеження через захворюваність на COVID-19 продовжили до 22 травня. Люди втомилися  від певних обмежень, від відсутності актиної діяльності. Через це починаються певні проблеми в родині. Сварки, розлучення, нервові  зриви.

«Щоб запобігти небажаних наслідків карантинних обмежень, варто правильно розподілити обов’язки в родині. Наприклад, по черзі сидіти з дітьми, ходити в магазин. Також потрібно навчитися керувати своїм часом,»- розповідає Анна.

Як не зійти з розуму під час карантину: поради психологині з Дніпра - рис. 1

Рано чи пізно карантин закінчиться. Багато психологів говорять про те, що світ вже не буде таким, як раніше. Що люди мають навчитися цінувати свій час, своїх рідних та вміти бути гнучкими до реальності. І цю несподівану реальність сприймати адекватно й знаходити в ній позитивні моменти.

«Якщо людина готова змінити роботу або започаткувати власну справу, нехай. Головне, щоб рішення не приймалися спонтанно, а були осмислені. Варто все ретельно продумати. Проте, карантин — це не час для різких рухів. Тут якраз вдалий момент, для самопізнання та розуміння своєї ролі в соціумі,» — говорить психологиня. 

Вийти з карантину безболісно для психіки можливо. Як зазначають фахівці, саме поступове пом’якшення заходів обмеження допоможуть людям повернутися на роботи та в соціум.

Теги: