Як працюватиме поліція Дніпра у період пом’якшення карантину

Про порушення карантинних обмежень та подальшу роботу поліції, говорили з заступником начальника Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області Володимиром Богонісом у пресцентрі телеканалу «Відкритий». 

З 11 травня в Україні почав діяти режим пом’якшення карантину. Рішенням Кабінету міністрів дозволено відвідувати парки, спортивні майданчики, почали працювати торгівельні центри. До пом’якшення карантину поліціянти Дніпропетровщини фіксували велику кількість порушень.

DSC 0001

«Порушували правила карантину як фізичні особи, так і юридичні. Серед порушників будівельні гіпермаркети, власники магазинів та пересічні містяни. Загальна кількість складених адмін матеріалів — 1748. Це найбільша цифра по Україні», — розповідає Володимир Богоніс.

Поліцією області була проведена велика і складна робота. З виявлення осередків спалаху коронавірусної інфекції, попередження та  її розповсюдження. Саме такі організаційні заходи та злагоджена робота разом з медиками, допомогли  Дніпропетровщині уникнути масового зараження хворобою.

Надалі поліція ініціює  зняття  деяких пропускних  пунктів на в’їзді в область, зменшення обмежень у м. Першотравенськ та перекладання відповідальності за дотримання умов карантину на юридичних осіб, а також місцеве самоврядування.

«За час карантину зменшився рівень злочинності. Це ще один плюс карантинних заходів. І наразі, наші співробітники можуть йти у відпустки та трохи відпочити від напруженого графіку роботи,» — говорить Володимир Богоніс. 

Поліція нагадує, що послаблення карантинних умов, не означає повну відміну карантину. Тому просить містян бути пильними і берегти своє здоров’я та життя.

 

Теги: