Як працюють радіостанції Дніпра | Відкритий

Як працюють радіостанції Дніпра

Про специфіку новинарів з радіо говорили з радіожурналістом Микитою Городивським в пресцентрі телеканалу “Відкритий”. 

Радіожурналістика базується на багатьох засобах передачі інформації. Саме в радіоефірі дуже важлива особистість радіоведучого та якості, якими він володіє.

“Нам важливо передати інформацію швидко та достовірно. Якщо телевізійнику або журналісту сайту потрібно зробити сюжет, картинку, детально розписати подію, то радіожурналіст має миттєво зреагувати на подію, перевірити її та видати в ефір,” – розповідає Микита.

 

Для слухача ведучий радіопрограми – це узагальнений образ людигни, вікової чи соціальної групи. А радіо новинар – це той журналіст, який вміє знайти цікаву та змістовну інформацію і передати її голосом. Щоб ця новина стала ціквою та корисною для слухача.

“Вміння оперативно інформувати, відгукуватися на актуальні питання, глибоко і компетентно – це важлива риса журналіста. Нас слухають ті, хто хоче володіти актуальною інформацією та слухати гарну музику. Якщо б ми в ефірі промовляли 10-ти хвилинний текст, слухач би перемикався на іншу станцію. Тому ми ретельно добирємо слова та інформуємо людей про головне,” – сказав Микита. 

Теги: