Як роблять новини: екскурсія на Відкритий для маленьких дніпрян

До медіахолдингу Відкритий на екскурсію завітали маленькі жителі Дніпра. Співробітники відкрили малечі деякі таємниці своєї нелегкої, але цікавої роботи. 

Медіахолдинг Відкритий містить у собі сучасний прес-центр, сайт і телеканал. Кожен із підрозділів взаємодоповнює один одного, що є безперечною перевагою для розвитку у медіапросторі. У межах екскурсії школярам показали усі складові та розкрили деякі цікавинки їх роботи.

Перед візитом до медіахолдингу Відкритий школярі не розуміли джерел виникнення і власне процесу появи новин в інтернеті та телебаченні. Першим етапом екскурсії був сайт Відкритого. Випускові редактори розповіли, як шукати новини та що робити з ними, щоб з’явилася стаття, яку потім побачить аудиторія. Дітлахи виявились допитливими: їх цікавило безліч питань, деякі навіть пропонували написати новини про події, що відбуваються біля їх помешкань.

Також діти відчули на собі перебіг прес-конференцій та прямих трансляцій, побувавши при цьому по різні сторони прес-центру. Школярі спробували себе і у ролі спікерів, і у ролі журналістів, які ставлять питання.

Наступним етапом стала студія новин. Під чуйним керівництвом нашого журналіста Марка Ручки кожен зміг трохи побути ведучим. Після запису всі цікавились, коли ж їх покажуть на телебаченні. Усі зрозуміли, що працювати на камеру не так просто, як може здатися на перший погляд.

Щоб школярі побачили, що новини — це складний процес, до створення якого залучені не лише журналісти, а ще багато співробітників каналу, робота яких лишається поза кадром, їм показали кімнату монтажерів ефіру. Завдяки цьому діти зрозуміли, скільки усього необхідно контролювати, щоб на виході отримати якісний телепродукт.

diti ekskursiya

Екскурсія для дітей у Відкритому

diti ekskursiya7

Редактор розповідає про роботу сайту

diti ekskursiya9

Тепер малеча знає, як працюють журналісти сайту

diti ekskursiya3

Діти побачили ефір очима монтажерів

diti ekskursiya5

Маленькі гості відвідали знімальні студії та павільйони

diti ekskursiya10

Можна спробувати себе у ролі ведучої новин

diti ekskursiya6

Робота у медіа — це складно…

diti ekskursiya4

… але цікаво та відповідально

diti ekskursiya1

Ведучий Відкритого поділився із малечею своїми секретами

diti ekskursiya8

Діти у студії OpenNews

Відкритий радо розповів про свою роботу маленьким дніпрянам. Можливо, саме після цієї екскурсії хтось вирішить пов’язати своє життя з журналістикою.

Теги: