Як роблять новини: екскурсія на Відкритий для маленьких дніпрян | Відкритий

Як роблять новини: екскурсія на Відкритий для маленьких дніпрян

До медіахолдингу Відкритий на екскурсію завітали маленькі жителі Дніпра. Співробітники відкрили малечі деякі таємниці своєї нелегкої, але цікавої роботи. 

Медіахолдинг Відкритий містить у собі сучасний прес-центр, сайт і телеканал. Кожен із підрозділів взаємодоповнює один одного, що є безперечною перевагою для розвитку у медіапросторі. У межах екскурсії школярам показали усі складові та розкрили деякі цікавинки їх роботи.

Перед візитом до медіахолдингу Відкритий школярі не розуміли джерел виникнення і власне процесу появи новин в інтернеті та телебаченні. Першим етапом екскурсії був сайт Відкритого. Випускові редактори розповіли, як шукати новини та що робити з ними, щоб з’явилася стаття, яку потім побачить аудиторія. Дітлахи виявились допитливими: їх цікавило безліч питань, деякі навіть пропонували написати новини про події, що відбуваються біля їх помешкань.

Також діти відчули на собі перебіг прес-конференцій та прямих трансляцій, побувавши при цьому по різні сторони прес-центру. Школярі спробували себе і у ролі спікерів, і у ролі журналістів, які ставлять питання.

Наступним етапом стала студія новин. Під чуйним керівництвом нашого журналіста Марка Ручки кожен зміг трохи побути ведучим. Після запису всі цікавились, коли ж їх покажуть на телебаченні. Усі зрозуміли, що працювати на камеру не так просто, як може здатися на перший погляд.

Щоб школярі побачили, що новини — це складний процес, до створення якого залучені не лише журналісти, а ще багато співробітників каналу, робота яких лишається поза кадром, їм показали кімнату монтажерів ефіру. Завдяки цьому діти зрозуміли, скільки усього необхідно контролювати, щоб на виході отримати якісний телепродукт.

Екскурсія для дітей у Відкритому

Редактор розповідає про роботу сайту

Тепер малеча знає, як працюють журналісти сайту

Діти побачили ефір очима монтажерів

Маленькі гості відвідали знімальні студії та павільйони

Можна спробувати себе у ролі ведучої новин

Робота у медіа — це складно…

… але цікаво та відповідально

Ведучий Відкритого поділився із малечею своїми секретами

Діти у студії OpenNews

Відкритий радо розповів про свою роботу маленьким дніпрянам. Можливо, саме після цієї екскурсії хтось вирішить пов’язати своє життя з журналістикою.

Теги:

Оцените этот материал: