Як у Дніпрі доглядають за зупинками та де планують облаштувати нові
Директор КП «Дніпротранскомплекс» Станіслав Робота розповів, як у місті доглядають за зупинками громадського транспорту та де планують встановити нові. Про це Відкритий дізнався із повідомлення прес-служби Дніпровської міської ради.
За останні декілька років у Дніпрі облаштували 104 нових зупинкових комплекси, проте переважна більшість все ще залишаються старими. На балансі комунального підприємства «Дніпротранскомплекс» перебуває 630 зупинок, що побудовані ще за радянських часів, — всі вони підлягають демонтажу. Однак, комунальники намагаються тримати усі комплекси у належному стані: прибирають, ремонтують та встановлюють лавки, фарбують опори.
«Дніпряни повинні очікувати транспорт у комфортних умовах. У пріоритеті – встановлення та обладнання нових зупинок. У Дніпрі немало зупинок у занедбаному стані. У планах – обладнання 34-х нових. Цьогоріч від мешканців міста надійшло близько 100 заявок на демонтаж старих зупинок. Щойно місто виділить кошти, роботи розпочнуться негайно», — запевнив Станіслав Робота.
Також у Дніпрі чимало місць, де на зупинках громадського транспорту не обладнано жодних навісів і людям доводиться чекати на транспорт просто неба. Одне з таких проблемних місць на житловому масиві Парус-1. Місцеві жителі звернулися до місцевої влади по допомогу. Станіслав Робота запевнив, що монтаж на цьому місці нового зупинкового комплексу здійснять наступного року.
Потребують догляду не лише старі, а й нові зупинки. Самі ж мешканці Дніпра обмальовують їх та заклеюють рекламою, тож працівникам КП «Дніпротранскомплекс» доводиться часто мити зупинки по кілька разів. Миють за допомогою спеціального обладнання та мийних розчинів.
«Щоб якісно вимити зупинку, використовуємо потужну машину «Керхер». Вона подає мийний розчин під тиском, але іноді доводиться мити й руками. Засоби ми використовуємо не надто агресивні, але все одно намагаємося швидше їх нейтралізувати, щоб не пошкодити покриття конструкції. З розчинниками та іншими леткими речовинами працюємо лише у разі потреби і тільки тоді, коли на зупинках немає людей: переважно рано-вранці», — розповів операційний менеджер клінінгу Олександр Скрипник.
Також він додав, що роботи було б набагато менше, якби люди самі ставилися до міського майна охайніше.

Як доглядають за зупинками у Дніпрі

Мешканці міста теж повинні дбати про комунальне майно

Зупинки миють за допомогою спецтехніки
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у центрі Дніпра знесуть незаконно встановлені паркани та гаражі.
Теги: