Як у Дніпрі на набережній десантники святкують «День ВДВ»

Сьогодні, 2-го серпня, у Дніпрі ветерани бойових дій відзначають неофіційне свято — День повітряно-десантних військ — «День ВДВ». Близько п’ятдесяти десантників прийшли до пам’ятника Василю Маргелову, який був легендарним командувачем військ у 1950-70 роках. Про це Відкритий повідомляє з місця події.

«День ВДВ» почали святкувати у 1930 році. Він присвячений елітним військам, які останні десятиліття виконували найскладніші завдання під час збройних конфліктів. Десантники асоціюють себе з командувачем «ВДВ» Василем Маргеловим («дядей Васєй»), який народився у Дніпрі (тоді Катеринославі) у 1908 році.

В Україні на офіційному рівні десантники відзначали своє свято 2-го серпня до 2017 року. Позаминулого року, згідно Указу Президента, рід військ перейменували в десантно-штурмові, а офіційною датою їх вшанування встановили 21 листопада.

Однак, багато десантників за старою звичкою відзначають «День ВДВ» 2 серпня. У Дніпрі традиційно покладають квіти до пам’ятника Маргелову, а після неофіційно святкують на набережній.

Відкритий публікує фоторепортаж про те, як дніпровські десантники відзначають 2 серпня.

555

Біля пам’ятника Василю Маргелову…

33

…традиційний збір десантників

1 4

На неофіційне свято прийшли цілими родинами

5 2

Радість спілкування

55

Десантники вийшли на набережну

9

Біля пам’ятника Маргелову співали пісні

4555

Роздуми про минуле…

77778

…та майбутнє

4

«Бойові сто грамів»

234354

Фото на згадку

3 2

Десантники вшанували пам`ять загиблих в Афганістані

6

За безпекою стежили представники Національної поліції

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як у Дніпрі відсвяткували День молоді.

Теги: