Як у Дніпрі переселенцям знайти роботу

У Дніпрі, аби допомогти переселенцям працевлаштуватись, був створений спеціальний бот у телеграмі, де люди, які вимушений були кинути власні будинкі та звичне життя, можуть знайти разову, тимчасову та постійну роботу.

Про це Відкритий повідомє із посиланням на прес-службу Дніпровської міськради.

За словами начальниці інспекції з питань праці та зайнятості населення Тетяни Янушкевич, інспекція провела аналіз щодо тих вакансій, які наразі затребувані, і виявила, що роботодавці передусім відчувають недостачу саме робочих рук.

«Ми провели у нашому телеграм-каналі опитування, аби дізнатися чи згодні переселенці перенавчатися, і отримали понад 90 % позитивних відповідей. Нині висока потреба у робочих спеціальностях, а після закінчення війни буде відновлення країни і будуть потрібні люди, які мають робітничу професію, тобто все, що стосується сфери будівництва», – зазначила Тетяна Янушкевич.

Як у Дніпрі переселенцям знайти роботу - рис. 1

Наразі інспекція вже домовилась із закладами професійно-технічної освіти, а їх 256 на території Дніпропетровщини, аби вони прийняли переселенців, а також мешканців області на перенавчання. Після його закінчення всі бажаючі зможуть отримати фах слюсаря, токаря, швачки, будівельника та інших робітничих спеціальностей. Сам же термін навчання триватиме до 6 місяців.

«Такі професії нададуть змогу працевлаштуватись до компаній або ж працювати на себе та надавати послуги населенню. Тож ми просимо приходити всіх, хто хоче перенавчатись, до нас. І також звертаюсь до підприємств, установ та організацій – продовжуйте надавати вакансії», – зазначила Тетяна Янушкевич

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Днепре на некоторых маршрутах стоимость проезда могут поднять до 15 гривен.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,