Як в Дніпропетровської області лікарі спасають зір

У лікарнях Днепропетровської області щороку роблять понад 12,5 тисяч офтальмологічних операцій. З них майже 1,2 тисяч – дітям.

Про це Відкритий повідомляє з посиланням на Дніпропетровську обласну військову адміністрацію.

В одній з лікарень Дніпра пацієнтам допомагають 24/7. Щодня проводять й складні офтальмологічні операції. Одна може тривати декілька годин.

Медики кажуть, люди приходять з тими ж проблемами, що й до війни. Катаракти, глаукоми, травми очей, відшарування сітківки. Лікарі борються за кожен відсоток зору.

Як в Дніпропетровської області лікарі спасають зір - рис. 1

Офтальмолог Марина Грига – перший медик у родині. Лікарем хотіла стати ще зі школи. У професії 8 років. Прийшла працювати у 2014 році, тоді ж народила сина.

Як в Дніпропетровської області лікарі спасають зір - рис. 2

«Дитина разом зі мною гортала книжки з офтальмології. Син знає, що я лікар, допомагаю людям. Знає, що мама робить важливі речі, – розповіла лікарка. – Мій обов’язок – повертати зір, робити життя людей краще. Коли виписую пацієнтів – це велике щастя».

Як в Дніпропетровської області лікарі спасають зір - рис. 3

Пацієнту Миколі Саковичу – 81 рік. Розповів, буквально вчора йому зробили складну операцію на правому оці – видалили катаракту.

«Тепер на це око бачу чудово. Майже на 100% зір відновився. Сьогодні мене оглянули. Сказали, що все добре. Тепер не боятимуся й ліве око оперувати», – сказав пацієнт.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Днепре на некоторых маршрутах стоимость проезда могут поднять до 15 гривен.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,