«Як в Європі»: у Дніпрі на Набережній Заводській встановлюють відбійники

У Дніпрі встановлюють відбійники європейського зразка. Про це Відкритому повідомила прес-служба Дніпровської міської ради.

У Дніпрі на Набережній Заводській встановлять близько п’яти кілометрів відбійників. Вони розділятимуть смуги зустрічного руху від Річкового порту до Кайдацького мосту. Встановлення конструкцій має сприяти зменшенню кількості ДТП на цьому відрізку дороги.

«Цей брус ми вирішили ставити у першу чергу на Набережній Заводській, бо це одна з найбільших ділянок у місті за кількістю дорожньо-транспортних пригод. А основною причиною смертельних ДТП є виїзд транспортних засобів на зустрічну смугу. Цей брус перешкоджатиме транспорту виїжджати назустріч один одному, завдяки чому знизиться кількість подібних аварій. До того ж, за результатами краш-тестів саме такий брус визнаний найбільш оптимальним», — зазначив заступник міського голови Михайло Лисенко.

Цей колесовідбійний брус розрахований на встановлення у тих районах, де транспорт рухається зі швидкістю 130 кілометрів на годину. Його аналогом слугували відбійники, що встановлюються у європейських містах.

Ця ділянка роздільних конструкцій є тестовою, раніше в Дніпрі та Україні їх встановлювали за іншою технологією. Завершити роботи планують до 5-го вересня. Наступними ділянками, де встановлюватимуть відбійники, мають стати Слобожанський проспект, Запорізьке шосе та вулиця Маршала Малиновського.

MG 8327

Такі конструкції встановлюються у європейських містах

MG 8336

На цій ділянці трапляється найбільша кількість ДТП

MG 8364

Конструкцуія монтується за новою технологією

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що на Новому мосту монтують контактну мережу для тролейбусів.

Теги: