Як за 5 хвилин оформити страховку ARX для виїзду за кордон

Серед численних турбот перед поїздкою не забудьте про страхування. Вартість медичних послуг у Туреччині, ОАЕ, країнах Євросоюзу, Британії та Північній Америці занадто висока для українського пацієнта без поліса. Надійна туристична страховка від СК ARX захищає клієнтів навіть під час війни.

Як за 5 хвилин оформити страховку ARX для виїзду за кордон - рис. 1

Три програми туристичного страхування від ARX

Страхування покриває витрати сім’ї пацієнта у разі захворювання, отруєння, травми, COVID-19. Базовий набір послуг однаковий для всіх програм:

  • невідкладна медична та стоматологічна допомога;
  • купівля ліків за призначенням лікаря;
  • лікування амбулаторне та в стаціонарі;
  • компенсація витрат на послуги зв’язку;
  • транспортування хворого до лікарні, України;
  • репатріація тіла.

Як за 5 хвилин оформити страховку ARX для виїзду за кордон - рис. 2

Розширені програми передбачають виплати у разі вимушеної затримки в країні на час лікування, затримки рейсу чи багажу. У преміальній програмі враховано компенсацію витрат на приїзд родича та послуги адвоката.

Якщо настав страховий випадок, клієнту достатньо зателефонувати страховику. Компанія погоджує виплати, компенсує витрати на лікування, яких вже зазнав пацієнт. Цілодобова служба підтримки доступна онлайн, у месенджерах, соціальних мережах, телефоном.

Онлайн-оформлення туристичної страховки на території України та за кордоном

Страховку для туристів компанія ARX дозволяє оформляти незалежно від країни фактичного перебування клієнта. В умовах активної масової міграції така можливість рятує українців, які терміново залишили країну без страхувального захисту.

Для оформлення страховки на офіційному сайті компанії необхідно:

  • вказати дату поїздки;
  • вибрати суму максимального відшкодування витрат 30 чи 50 тисяч євро;
  • вибрати оптимальну програму;
  • порівняти ціни полісів.

Вартість страховки за кожною програмою онлайн-калькулятор розраховує автоматично. Ціна преміальної страховки — від 26 гривень на день.

Відразу після оплати поліс страхування надсилається на електронну пошту клієнта. Документ можна видрукувати чи зберегти у смартфоні. Зручний доступ до всіх страховок клієнта та членів його сім’ї забезпечує мобільний додаток MyARX.

АРХ виконує зобов’язання за договорами страхування під час війни

Компанія з 2019 року є частиною великого міжнародного фінансового холдингу з відділеннями у 40 країнах світу. Фінансова стійкість страховика важливий чинник упевненості клієнтів у захисті сімейного бюджету від непередбачуваних витрат.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Обзор популярного онлайн казино Slotor.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,