Як знайти гідну роботу та вдало написати резюме: поради спеціаліста

Що потрібно знати, коли ви шукаєте роботу? Як писати резюме? Говорили у пресцентрі каналу «Відкритий» з спеціалісткою з управління персоналу Катериною Маргітіч. 

Пошуки роботи — складний та затратний по часу процес. Хтось звертається до центрів зайнятості, хтось намагається самотужки вирішити це питання. Проте кожна людина, яка приходить до роботодавця, обов’язково має скласти резюме. Спеціалісти з персоналу радять дотримуватись основних правил рекрутингу.

«Важливо писати в резюме тільки те, що відповідає дійсності. Адже всі неточності або брехня можуть розкритися ще на стадії співбесіди. Писати потрібно про свої якості, вміння та навики. Обов’язково вказувати досвід роботи», — розповідає Катерина. 

Як знайти гідну роботу та вдало написати резюме: поради спеціаліста - рис. 1

Резюме має простим та доступним. Зрозумілим роботодавцю. Важливо розшифровувати абревіатури.

«Коли ми приймаємо людину на роботу, перш за все звертаємо увагу на людські якості. Адже навчити людину складніше, ніж наділити хорошими якостями», — говорить Катерина. 

Проблему тих, хто шукає роботу, часто є безвідповідальне ставлення до співбесіди.

«Раджу не запізнюватись на співбесіду, готуватись до неї. Елементарно подивитись сайт компанії, в яку ви ідете,» — сказала спеціалістка.

Та основне, що радять фахівці — не боятись. Шукати ту роботу, яка вам до душі, яку ви точно зробите краще за всіх. Тоді й резюме буде вдалим, і роботодавець прийме позитивне рішення на вашу користь.

Теги: