YouTube може заблокувати український канал через скаргу Роскомнагляду

Телеканал UATV отримав попередження від відеохостингу YouTube про можливе блокування через скаргу Роскомнагляду. Про це Відкритий дізнався з повідомлення прес-служби каналу.

«Компанія YouTube поінформувала редакцію UATV, що Google може заблокувати після повідомлення Роскомнагляду інтерв’ю з керівником інформаційного офісу “Хізб ут-Тахрір” в Україні Фазилом Амзаєвим, яке було опубліковано в 2017 році», — сказано в повідомленні.

В інтерв’ю UATV Фазил Амзаєв розповів про чергові обшуки й арешти в Криму, про те, як ФСБ переслідує кримських татар, та чи можна було тоді сподіватися на звільнення 48 політв’язнів з Криму.

У листі до редакції YouTube повідомляє, що вони отримали сповіщення від Федеральної служби з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнагляд) про те, що наведені нижче матеріали порушують Федеральний закон РФ №149-ФЗ «Про інформацію, інформаційні технології та захист інформації».

image

«Роскомнагляд додав наступну URL-адресу до списку заборонених матеріалів… Якщо ви не видалите контент, компанія Google може бути змушена заблокувати його», — наголошується в листі.

Канал надіслав YouTube письмову відповідь про те, що відео не містить забороненої символіки, закликів до порушення законів або до масових заворушень, а в ефірі телеканалу ведучий і Амзаєв інформували глядачів про кримінальні справи, порушені російськими слідчими проти громадян України, яких підозрюють у причетності до організації «Хізб ут-Тахрір».

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Зеленського анонсували запуск всесвітнього російськомовного каналу

Теги: