Юлія Дмитрова: у Дніпрі під час карантину міськрада працює у напівзакритому режимі

У Дніпрі під час карантину у міській раді продовжують роботу органи виконавчої влакди. Про це у програмі «Шах і мат» на Відкритому розповіла заступниця директора Департаменту соціальної політики, депутат міської ради Юлія Дмитрова.

Зокрема, співробітники установи максимально переведені на віддалений режим роботи. Однак, у разі необхідності, співробітники міськради в цілому та департаменту соцполітики зокрема виходять на роботу.

На період карантину будівля міської ради Дніпра є закритою для відвідувачів та журналістів. За необхідності робота з населенням ведеться шляхом листування та телефонних консультацій.

В умовах надзичайної ситуації, яка діє у Дніпрі, департамент продовжує надавати матеріальну допомогу. Додаткові виплати отримують, зокрема, чорнобильці, ветерани Другої світової війни, діти віни. При цьому масові святкові заходи, вірогідніше за все, доведеться відмінити.

Найближча сесія Дніпровської міської ради, як і попередня, пройде в режимі онлайн.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре. 

Теги: