З’явилося відео того, як у Дніпрі хлопці-розбишаки зіпсували інформаційні таблички у музеї АТО

З’явилося відео моменту інциденту, коли двоє малолітніх дітей ламають інформаційні таблички у музеї АТО, який знаходиться у Дніпрі. Про це на свої сторінці у Facebook написав Юрій Фанигін, повідомляє Відкритий.

Учора, 2-го серпня, у дніпровському музеї АТО стався неприємний інцидент. Двоє хлопців виламали інформаційні таблички з вуличної експозиції «Шляхами Донбасу». Маленькі розбишаки хотіли залишитися непоміченими, але камера спостереження зафіксувала все, що там відбувалося під час їхнього візиту до музею. Малеча, якій на вигляд 8-9 років, спочатку пошкодила лише одну табличку, але зрозумівши, що одна хитається, почала ламати й інші.

Раніше у музеї АТО були подібні випадки, але збитків такого масштабу ще не завдавали. Крім того, на відеозапису можна побачити й те, що поряд перебував дорослий, який зацікавлено розглядав експозицію, проте не зупинив дітей, коли вони вирішили заподіяти шкоду.

«Були випадки, коли ламали одну чи дві, але щоб усі разом — це вперше! Таблички зроблені з легкого матеріалу ПВХ, покритого тонким алюмінієм. До них є певні технічні вимоги. Але головне не гострий, важкий метал — бо це небезпечно для дітей, які часто граються в музеї. Всі таблички у нас. Частину можна встановити знову, а частину — ні. За три роки досвід великий. У нас буває щось відламують, стрибають на машинах. І часто на це спокійно дивляться батьки, вихователі чи вчителі. Це вже питання до дорослих та їх цінностей. Подивіться відео. Поділіться ним. Може, ми ніколи не дізнаємося, чиї це діти. Але, можливо, батьки це побачать і щось зрозуміють. А таблички ми відновимо, як і завжди», — написав Юрій Фанигін.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у музеї АТО в Дніпрі діти зламали інформаційні таблички. 

Теги: