За підтримки Генадія Войтова у Верхньодніпровському районі відновлюють спортивну інфраструктуру

У Верхньодніпровську обласний депутат Генадій Войтов приділив увагу двом занедбаним стадіонам, на  ремонт яких мешканці чекали багато років. Про це повідомляє Відкритий.

В середмісті Верхньодніпровська триває масштабна реконструкція стадіону. Це перший капітальний ремонт за часів незалежної України. Спортивний комплекс «Дніпровець» відвідували сотні дітей із прилеглих селищ, на ньому проходили міжрайонні футбольні матчі, змагання з різних видів спорту, працював басейн. Однак час зробив свою справу. Все почалось з плісняви на стінах, а закінчилось дахом, що почав протікати. Коли у сільській раді зрозуміли: більше самотужки боротися з негараздами не в силах, вирішили звернутися за допомогою. Голова Дніпровської селищної ради стверджує, що почув і підтримав їх депутат Дніпропетровської обласної ради Генадій Войтов.

За підтримки Генадія Войтова у Верхньодніпровському районі відновлюють спортивну інфраструктуру - рис. 1

«Цей спортивний комплекс — єдиний у Верхньодніпровському районі. Про його реконструкцію ми мріяли протягом  декількох років. У 2016 році, за підтримки Генадія Войтова, цей процес зрушив з місця. Була підготована вся технічна документація, цьогоріч розпочався ремонт об’єкту. За словами будівельників, вуличні роботи мають завершитися у грудні цього року. Буде зроблене футбольне поле та спортивні майданчики для баскетболу та волейболу. Реконструкція цього спорткомплексу — це довгострокова інвестиція в наш регіон,  і ми вдячні Генадію Войтову за підтримку і бажання робити його кращим», — каже голова Дніпровської селищної ради Лариса Блохіна.

За підтримки Генадія Войтова у Верхньодніпровському районі відновлюють спортивну інфраструктуру - рис. 2

Асфальт із вибоїнами замінить професійне зручне покриття. Уже заклали фундамент під глядацькі трибуни. Приділять увагу і внутрішньому обладнанню будівлі. Директор спортивного комплексу «Дніпровець» каже, що найбільше на завершення ремонту чекають гравці футбольного клубу «Агро-фарт», які розпочали свою спортивну діяльність на цьому, рідному для них, полі.

За підтримки Генадія Войтова у Верхньодніпровському районі відновлюють спортивну інфраструктуру - рис. 3

«Зараз спортсмени тренуються на спортивному стадіоні прилеглої школи. Всі з нетерпінням чекають на завершення ремонту, щоб розпочати тренування та з більшою мотивацією працювати, примножуючи наші здобутки. Ми щиро вдячні Генадію Войтову за розуміння проблеми та допомогу. Бо зараз наше покоління має надважливу задачу: направити розвиток нашої молоді у правильне русло», — каже директор спортивного комплексу «Дніпровець» Володимир Кусий.

За підтримки Генадія Войтова у Верхньодніпровському районі відновлюють спортивну інфраструктуру - рис. 4

Одним спортивним комплексом допомога Генадія Войтова не обмежилась. За його підтримки на реконструкцію дочекався і міський стадіон «Машинобудівник». Тут вже розрівняли поверхню, обладнали місяця для вболівальників, поряд зі стадіоном будують двоповерхову адмінбудівлю, у якій розташуються тренерські, роздягальні та VIP-трибуна.

За підтримки Генадія Войтова у Верхньодніпровському районі відновлюють спортивну інфраструктуру - рис. 5

Керівництво Федерації Футболу Верхньодніпровського району впевнено, що завдяки такій увазі з боку депутата обласної ради Верхньодніпровський район матиме найкращу спортивну інфраструктуру серед сільських районів області.

За підтримки Генадія Войтова у Верхньодніпровському районі відновлюють спортивну інфраструктуру - рис. 6

«Стан нашого стадіону вже давно був незадовільний. Федерація футболу Верхньодніпровського району ініціювала його реконструкцію. Нам підставив плече обласний депутат Генадій Войтов. За його допомогою через обласну раду були проведені кошти, зроблено експертизу та розпочато реконструкцію. Зараз об’єкт вже у стадії  завершення. У першу чергу, я хочу подякувати Генадію за його підтримку, бо об’єкт надзвичайно важливий, особливо для молоді та спортсменів», — стверджує член виконавчого комітету Федерації Футболу Верхньодніпровського району Володимир Жир.

[fvplayer id=»10″]

Теги: