Заступник мера Дніпра буде поїти та годувати патрулі Нацгвардії

Михайло Лисенко, заступник мера Дніпра, під час онлайн-спілкування з громадою розповів, що на Червоному камені запускається пілотний проект з патрулювання вулиць району. Про це повідомляє Відкритий.

Для здійснення роботи нацгвардійцям не вистачало технічного обладнання, тому Михайло Лисенко планує за власні депутатські кошти закупити планшети. Таким чином, заступник мера «заманює» на свій район. Окрім цього, Михайло Лисенко обіцяє годувати та поїти Нацгвардійців для того, щоб вони якісніше зберігали спокій жителів районів.

Нагадуємо, що з 1-го серпня військовослужбовці Національної гвардії України охоронятимуть громадський порядок у складі самостійних піших патрулів. Для здійснення служби вони повинні бути екіпіровані та озброєні спецзасобами та штатною зброєю. Крім цього, їм будуть необхідні планшетні пристрої, підключені до інформаційно-телекомунікаційної системи «Інформаційний портал Національної поліції України».

Так, під час патрулювання це дасть змогу в режимі «он-лайн» слідкувати за оперативною обстановкою в районі виконання завдань.
Михайло Лисенко також зазначив, що для нацгвардійців будуть розроблятися маршрути патрулювання так, щоб вони охопили «наливайки» та місця, де у вечірній та нічний час спостерігається скупчення людей, які відпочивають.

Заступник мера Дніпра буде поїти та годувати патрулі Нацгвардії - рис. 1

Теги: