Завдяки дніпровським спортсменам українська збірна на Чемпіонаті Європи з воднолижного спорту стала найкращою

У Дніпрі відбувся чемпіонат Європи з воднолижного спорту. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на сторінку WaterSkiWorld у Facebook.

З 3-го по 4-те серпня на воднолижному стадіоні клубу Sentosa збиралися спортсмени, щоб позмагатися та показати високий рівень підготовки на чемпіонаті Європи з воднолижного спорту.

sport3

Станіслава Просвєтова — віцечемпіонка Європи до 21 року в слаломі

Змагання не зупинив циклон, який накрив Дніпропетровську область. Чемпіонат Європи серед спортсменів віком до 21-го року у Дніпрі відбувся на найвищому рівні, команда України, зокрема нашого міста, перемогла.

За результатами чемпіонату дніпряни Данило Фільченко та Алекс Самойлов здобули одразу кілька нагород. Так, Данило Фільченко здобув золоту медаль у стрибках з трампліна, а також найвищі нагороди в багатоборстві та фігурному катанні, а Алекс Самойлов став тричі віцечемпіоном цих змагань. Завдяки здобуткам дніпровських спортсменів, у загальному заліку українська збірна стала найкращою командою на цих змаганнях.

vodnolizhnij sport2

Алекс Самойлов — чемпіон Європи до 21 року в команді та тричі віцечемпіон в особистому заліку (слалом з рекордом України, трамплін та багатоборство)

vodnolizhnij sport

Данило Фільченко — тричі чемпіон Європи до 21 року в особистому заліку (фігурне катання з новим рекордом світу і України, трамплін та багатоборство) і в 4-й раз в команді

Теги: