Заводи Коломойського отримають пільгові ціни на електроенергію

«Нікопольський завод феросплавів», «Запорізький завод феросплавів», «Покровський ГЗК», «Марганецький ГЗК» і «Дніпроазот», контрольовані олігархом Ігорем Коломойським, за допомогою акцій протесту домоглися судового рішення, що встановлює пільгові тарифи для своїх підприємств. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва.

Повідомляється, що таке рішення прийнято на користь акціонерного товариства «Нікопольський завод феросплавів», АТ «Запорізький завод феросплавів», АТ «Покровський ГЗК», АТ «Марганецький ГЗК» і АТ «Дніпроазот» 1-го серпня.

Суд прийняв ухвалу зупинити дію Постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 07.06.2019 року №954 «Про встановлення тарифу на послуги з передачі електроенергії ДП «Укренерго» на II півріччя 2019 року» та №955 «Про встановлення тарифу на послуги диспетчерського управління ДП «Укренерго» на II півріччя 2019 року стосовно акціонерного товариства «Нікопольський завод феросплавів», АТ «Запорізький завод феросплавів», АТ «Покровський ГЗК», АТ «Марганецький ГЗК» і АТ «Дніпроазот».

Заводи Коломойського отримають пільгові ціни на електроенергію - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що робітники заводів Коломойського вийшли на мітинг вимагати пільгові тарифи для підприємств олігарха.

Теги: