Зеленський нагородив почесним званням лікаря з Дніпра | Відкритий

Зеленський нагородив почесним званням лікаря з Дніпра

Під час урочистостей у Києві голова держави Володимир Зеленський нагородив дніпровського лікаря почесним званням. Про це повідомляє Відкритий.

Сьогодні, 24-го серпня, у столиці нашої країни — Києві — під час урочистої частини святкування голова держави Володимир Зеленський надав дніпровському лікареві В’ячеславу Гришину звання «Заслуженого лікаря України». Відомо, що В’ячеслав Гришин є завідувачем відділення анестезіології та інтенсивної терапії у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені Мечникова.

За дорученням Президента України нагороду йому вручив виконувач обов’язків голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Дмитро Батура.

Слід нагадати, що нещодавно працівник Дніпропетровської обласній клінічної лікарні імені Мечникова був визнаний найкращим лікарем України. Завідувач відділення травматології та ортопедії Іван Жердєв отримав почесний Орден Святого Пантелеймона.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Сергій Риженко розповів про те, що у лікарні Мечникова катастрофічно не вистачає медсестер.

Теги:

Оцените этот материал: