Зеленський розповів, коли відбудуться місцеві вибори

Президент України Володимир Зеленський під час офіційного візиту у Львівську область розповів, коли найвірогідніше відбудуться місцеві вибори. Про це повідомляє Відкритий.

Сьогодні, 3 серпня, під час наради, яка відбулася у Трускавці, Володимир Зеленський розповів, що місцеві вибори відбудуться у 2020 році. Гарант зазначив, що подібні питання необхідно вирішувати на місцевому рівні.

Нагадуємо, що 22-го липня міський голова Дніпра звернувся до глави держави з вимогою проведення дострокових місцевих виборів.

Борис Філатов пояснив свій офіційний лист тим, що вибори повинні бути достроковими, незважаючи на заяви лідера партії «Слуга народу» Дмитра Разумкова.

«Я вважаю, що вибори мерів і до місцевих рад потрібно провести достроково. Як людина, яка тисячу разів говорила публічно, що влада — це важкий хрест, а не шлях для особистого збагачення, і за крісло своє ніколи не тримався, я не боюся взагалі ніяких виборів: ні термінових, ні дострокових, ні надстрокових, ні понаднормових» , — писав Філатов.

Зеленський розповів, коли відбудуться місцеві вибори - рис. 1

Теги: