Зеленський вимагає від Авакова звільнення генерала Глуховері

Президент України Володимир Зеленський звернувся до міністра внутрішніх справ з вимогою негайного звільнення генерала Глуховері. Про це Відкритий дізнався на офіційній сторінці голови держави у Facebook.

На своїй сторінці у соціальній мережі Президент України Володимир Зеленський прокоментував ситуацію, яка стала загальновідомою завдяки відеозапису, поширеному через ЗМІ. На ньому можна побачити затримання спецназом КОРД патрульних Національної поліції, які зупинили за порушення правил дорожнього руху автівку начальника обласного управління Міністерства внутрішніх справ у Дніпропетровській області Віталія Глуховері. Володимир Зеленський зазначив, що цей вчинок шокує цинізмом поведінки представників старої еліти, тому негайно звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з вимогою звільнити Віталія Глуховерю.

«Я вимагаю від міністра внутрішніх справ пана Арсена Авакова негайного звільнення громадянина Глуховері з займаної посади, а від голови ДБР пана Романа Труби чекаю швидкого та безкомпромісного розслідування за оприлюдненими фактами. Я хочу попередити всіх чиновників у Києві та по всій країні – від обласного центру до найменшого села – часи безкарності та особливого до вас ставлення, до якого ви так звикли за часів усіх попередніх президентів України, назавжди минули», — зазначив Президент України.

Зеленський вимагає від Авакова звільнення генерала Глуховері - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що  ДБР порушило кримінальне провадження проти генерала Глуховері.

Теги: