Зеленського просять нагодувати школярів: «В тюрмах годують державним коштом — чим гірші діти?»

Українці звернулися до Володимира Зеленського з проханням забезпечити гарячим харчуванням школярів старших класів. Про це Відкритий дізнався на сайті офіційного інтернет-представництва голови держави.

На офіційному порталі електронних звернень до президента України Володимира Зеленського була зареєстрована петиція з проханням забезпечити гарячим харчуванням не лише учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій, а і всіх дітей, незалежно від віку та пільг по всій території України.

Автор петиції наголошує, що не у всіх батьків вистачає грошей на повноцінне харчування дітей. За допомогою мультипрофільного харчування учні матимуть право на вибір їжі, що значно зменшить кількість відходів. Також важливим фактором стане те, що учні отримають повноцінний енергетичний та вітамінний раціон.

Зеленського просять нагодувати школярів: «В тюрмах годують державним коштом — чим гірші діти?» - рис. 1

«Підлітки хочуть їсти ще більше, адже ростуть, а грошей вистачає найчастіше на булку та чашку чаю. В тюрмах годують коштом держави. Чим гірші діти?», — пише автор петиції.

Петиція була оприлюднена 3-го серпня 2019 року. Якщо її підтримають 25 000 громадян, її повинен буде розглянути президент України Володимир Зеленський та надати відповідь авторові.

Теги: