«Зима вже близько»: у Дніпрі триває підготовка до опалювального сезону

У Дніпрі вже готуються до нового опалювального сезону. Про це Відкритий дізнався із повідомлення прес-служби Дніпровської міської ради.

Наразі завершуються роботи із заміни 700 метрів наземної та підземної теплотраси на вулиці Трудовій, 1А. До цього стан труб був просто жахливий, вони були іржаві, а теплоізоляція повністю відсутня.

«Крім цього, школа мала власну неекономну котельню. На цій ділянці ми перевели школу та дитсадок на нашу тепломережу. Замінили труби меншого діаметра на труби більшого діаметра, завдяки чому збільшили потужність теплоподання. Також нам вдалося прокласти нову теплотрасу під землею, не порушивши асфальтного покриття», — розповів директор комунального підприємства «Теплоенерго» ДМР Андрій Клименко.

Також модернізовано котельню №18 на вулиці Уральській, вона опалює 136 житлових будинків, 6 шкіл і 5 дитсадків.

«Торік ми повністю відмовилися від послуг котельні, яка знаходилася на території заводу ПМЗ. У зв’язку з цим у 18 котельнях провели модернізацію, зробили повну ревізію та капітальний ремонт одного з котлів, встановили більш потужні насоси, які дають змогу значно економити електроресурси та постачати тепло до споживачів у повному обсязі. Також цього року проклали 2,5 км нової теплотраси, аби максимально ефективно можна було б підключати нові будинки та забезпечувати до них безперебійне подання тепла», — сказав заступник міського голови Михайло Лисенко.

У планах заміна ще 36 кілометрів ізоляції. Наразі підготовка до опалювального сезону йде за планом.

0x0 1

Котельна №18

0x0 1 1

У Дніпрі готуються до опалювального сезону

pravpifvapr

Встановили нове обладнання

Теги: