Зміни в парках Дніпра: чого чекати мешканцям міста

У Дніпрі триває оптимізація паркових зон. Як це вплине на мешканців Дніпра та чого чекати від оптимізації, розповів у пресцентрі телеканалу «Відкритий» керівник департаменту парків та рекреацій Дніпровської міської ради Олександр Буйволюк. 

Парки, як об’єкти національного, обласного та міського значення, залишаться непорушними. Проте, догляд за ними та реконструкція потребують системного та фахового підходу.

«Зміниться лише адміністративний склад. Відтепер замість трьох окремих комунальних підприємств («Центральний парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка», «Парк Лазаря Глоби» і раніше ліквідоване «Парк культури та відпочинку Сагайдак») у місті діятиме одне КП «Дирекція територій і об’єктів рекреації» Дніпровської міської ради. Такі дії дозволять значно економити кошти та направляти їх на догляд та утримання парків у належному стані,» — розповідає пан Олександр. 

IMG 0248

Як говорять у департаменті парків та рекреації міської ради Дніпра, для покращення стану парків міста, чекають на роботу та з пропозиціями, усіх небайдужих мешканців, фахівців з озеленення та ландшафтного дизайну.

«У Дніпрі налічується 14 парків. Кожен з них потребує догляду, реконструкції або капітального ремонту. Наразі коштів на глобальні роботи не вистачає. Тому ми залучаємо усіх, хто може якось допомогти налагодити безпечну та комфортну роботу цих зон відпочинку.  Крім того, такі місця,  як парк Шевченка, що входять до національної культурної спадщини, проходять довгий шлях перед тим, як почати там найменшу реконструкцію. Отже, мешканцям міста не варто сподіватися на чудеса, а долучатися до розбудови парків та допомагати міській владі разом покращувати наше місто,» — сказав Олександр Буйволюк. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знай наших: днепрянка выложила уникальный балкон из мозаики (ФОТО) 

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,