14 жовтня Дніпро приєднається до Всеукраїнського віче «Ні капітуляції!

Віче скликають на День захисника України на третю годину дня. Місце збору – біля Дніпропетровської обласної адміністрації. Про це у пресцентрі Відкритого розповів співорганізатор заходу Кирило Дороленко.

Він закликав дніпрян зустрітися біля ДніпроОДА, аби донести владі неприпустимість капітуляції.

«На віче спротиву капітуляції вийдуть люди у різних містах України. Ми вийдемо під ДніпроОДА, бо підтримуємо наступні вимоги до української влади: заборонити впровадження особливого статусу для ОРДЛО чи будь-яких інших регіонів України, впровадження амністії для бойовиків так званих «ДНР» і «ЛНР», відведення українських військ від лінії розмежування. Ми вважаємо неприпустимим утворення будь-яких недержавних воєнізованих формувань, зокрема, народних міліцій на території ОРДЛО та проведення там виборів до будь-яких органів влади чи самоврядування до отримання повного контролю по усій довжині україно-російського кордону». — розповів Кирило Дороленко.

Також Дороленко зазначив, що на думку учасників Руху опору капітуляції, який об’єднав громадські організації та політичні партії та просто небайдужих громадян України, наша держава має вийти з безперспективного Мінського формату та ініціювати Будапештський формат перемовин.

«Зараз не важливі наші політичні розбіжності. Зараз важливе тільки одне: ти — за Україну, чи проти неї! Тому ми об’єдналися, аби не дозволити віддати Путіну нашу державу на розтерзання. І ми маємо свою дорожню карту по виходу із ситуації, яка склалася на Донбасі та в Криму, про який, чомусь, наша влада забуває», — сказав він.

Теги: