47 віршів Дмитра Яворницького: у Дніпрі перевидали книгу 1910-го року

Про видатну особистість Дмитра Яворницького та унікальне видання книги його віршів в інтерв’ю Відкритому розповіла завідувачка меморіального будинку-музею Д. Яворницького, голова громадської організації «Краєзнавчо-культурне товариство «Д.І.Я.» Яна Тимошенко.

Дмитро Яворницький — український історик, археолог, етнограф, письменник, музеєзнавець. Один з перших, хто детально вивчив всю історію запорiзького козацтва та дніпровських порогів.

«Дмитро Яворницький родом із Харківської області. Він був російськомовним і приблизно у 30-річному віці перейшов на українську за власним бажанням. Це гарний приклад для тих українців, які лише планують говорити рідною мовою. Нещодавно ГО «Д.І.Я.» перевидала унікальну поетичну збірку 1910-го року, яка містить 47 віршів Дмитра Яворницького», — розповіла Яна Тимошенко.

Також говорили про недостатню кількість співробітників у меморіальному будинку-музею Д. Яворницького та неможливість через це реалізовувати заплановані проєкти.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:Комісія з пошуку безвісти зниклих працює неповноцінно, — мати колишнього полоненого.

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,