Актор-тезка відомого класика створює хоррор-історії про Шевченка у Дніпрі

Актор-тезка відомого класика створює хоррор-історії «Шевченко арт-проєкт» у Дніпрі. Про це в інтерв’ю Відкритому розказав актор та художній керівник проєкту Тарас Шевченко.

«Шевченко арт-проєкт» – це авторський перформанс актора і режисера Тараса Шевченка, у якому Кобзар говорить мовою сучасного театру.
«До моєї ініціативи вже приєдналось багато молодих та креативних людей. Це не лише професійні актори, студійці, а й звичайна молодь. Усі звикли до образу Кобзаря, який бездарно застиг у неприродних позах на сотнях постаментів. Ми пропонуємо познайомитись із сучасними Кобзарями, які проведуть майбутніх глядачів вистави світом страшних казок», — говорить Тарас Шевченко.

«Шевченко арт-проєкт» реалізується онлайн на сторінках соцмереж Фейсбук та Інстаграм, де вже можна подивитись серію відеороликів про сучасного Кобзаря. Окрім цього, готуються офлайн-події.

«Засобами сучасного театру ми створюємо виставу «Страшні казки від Кобзаря», у якій відкриваємо глядачам Тараса Шевченка як автора хоррор-історій. Зараз на платформі «Велика ідея» триває збір коштів для реалізації проєкту, якщо маєте можливість – підтримайте нас», — розповідає Тарас Шевченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Як обрати екоялинку у Дніпрі

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , ,