Залишилось 19 днів: як допомогти театру «Віримо!» отримати приміщення

Дніпровський театр «Віримо» просить підписати петицію, щоб отримати власне приміщення. Про це в інтерв`ю Відкритому розповів театральний режисер, засновник та художній керівник Дніпровського драматичного молодіжного театру «Віримо» Володимир Петренко.

Залишилось 19 днів: як допомогти театру «Віримо!» отримати приміщення - рис. 1

«Місто Дніпро не має власного театрального приміщення. Це факт, який ми хочемо виправити. Театру «Віримо!» в цьому році виповнюється 30 років і з самого започаткування орендуємо приміщення у міському Палаці дітей та юнацтва. Оренда безкоштовна, однак це ускладнює створення нових вистав та зменшує кількість глядачів, які можуть потрапити до театру. Щоб створити умови для подальшого розвитку нам потрібен власний дім та сучасне театральне приміщення. Ще залишилося 700 голосів і 19 днів для підписання петиції. Посилання на неї й інструкція з голосування є також на сайті театру та на Facebook-сторінці», — розповів Володимир Петренко.

Також говорили про започаткування та життя театру «Віримо!».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:Як перевірити якість повітря у Дніпрі та подати скаргу на забруднення?

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,