Актор з Дніпра зіграв Василя у серіалі «Спіймати кайдаша»

Актор з Дніпра зіграв Василя у відомому серіалі «Спіймати кайдаша».  Про кінозйомки та роботу у Дніпровському театрі в інтерв`ю Відкритому розказав актор театру і кіно Ярослав Безкоровайний.

«Спіймати Кайдаша» — це сучасний український 12-серійний телесеріал 2020 року, заснований на повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я».

«Цей серіал —  захоплююча, реалістична та якісно поставлена історія про найвідомішу літературну родину України. Роль Василя — одна з моїх знакових ролей. Серіал вражає своєю достовірністю та увагою до деталей – тут і впізнавані деталі інтер’єру (навіть відривні календарі – точно відповідають тим рокам),  і часом аж надто реалістичне відтворення сільської атмосфери. Ця роль нагадала мені мою юність у батьківському домі. Всім раджу подивитись – це якісний серіал, який піднімає суспільно важливі питання українських родин», — розповідає Ярослав Безкоровайний.

Також, говорили про те, як побудувати акторську кар’єру та про роботу і вихід з карантину театрів Дніпра.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Дніпровський актор серіалу «Школа» розказав як вийти на топ-рівень

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , ,