Дніпровський актор серіалу «Школа» розказав як вийти на топ-рівень

В ефірі програми «Шах і мат» разом з актором театру і кіно Романом Лук’яновим говорили про акторську кар`єру та кіноринок України.

Роман більшість часу працює у Києві, але живе у Дніпрі і вважає себе дніпрянином.
«У мене були думки переїхати, але під час навчання я жив у Києві і вже тоді вирішив, що люблю Дніпро і залишусь жити тут. А коли розбагатію – куплю для зручності гелікоптер», — розповідає Роман Лук’янов.

Перша освіта Романа не має відношення до творчості. Та коли йому виповнилося 30 років, він залишив успішний бізнес, щоб піти по шляху дитячої мрії – стати актором.

«Що мене відрізняє від інших кіношників: дехто любить кіно в собі, а дехто себе в кіно. Поясню. Коли я створюю медіаконтент, в якому я пишу сценарій або граю, я дивлюсь не на себе, а на реакцію та емоції глядачів. Так я роблю висновки – чи все в мене вдалося. І я кайфую, коли ви кайфуєте», — говорить Роман Лук’янов.

Сьогодні Роман впізнаваний професійний український актор, який розповідає про роботу реального кіноринку і дає поради молодим акторам як правильно формувати свою кар’єру.

«Замало бути нормальним. Треба бути незвичайним та унікальним. Треба відрізнятися своєю поведінкою. Також, важливо завжди нагадувати про себе кастинг-директорам, подавати свої портфоліо і ніколи не зупинятись, не дивлячись на відмови», — розповідає Роман Лук’янов.

Зараз Роман пише сценарії та планує їх втілювати в життя як режисер та продюсер, можливо, навіть у Дніпрі.

Теги: