Андрій Богдан звільнився з посади: інформація у ЗМІ суперечлива

Глава Офісу Президента написав заяву про звільнення за власним бажанням. Про це повідомляє Відкритий.

За попередньою інформацією, відповідна заява з’явилася у четвер і була написана за власним бажанням. Наразі обставини цієї ситуації з’ясовуються.

У засобах масової інформації (ЗМІ) з’явилося безліч різних свідчень стосовно цього питання. Одні джерела підтверджують цю інформацію, інші навпаки — спростовують. Однак, дотепер офіційної публічної заяви самого Андрія Богдана не було оприлюднено.

Андрій Богдан звільнився з посади: інформація у ЗМІ суперечлива - рис. 1

Слід нагадати, що раніше на офіційному сайті інтернет-представництва були створені дві петиції щодо звільнення Андрія Богдана. У своєму зверненні громадяни України наголошують на тому, що відповідно до закону «Про очищення влади» Андрій Богдан не має права обіймати посаду Глави Офісу Президента.

Обидві петиції набрали понад 25 000 голосів із 25 000 необхідних, після чого їх повинен був розглянути голова держави. На одне зі звернень Володимир Зеленський відповів, що Андрій Богдан гідний своєї посади, тому що виконує усі необхідні функції та забезпечує ефективну роботу Адміністрації Президента та може бути звільнений тільки його указом.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що з’явилися дві петиції про звільнення Андрія Богдана.

Теги: