Антикорупційне бюро закрило кримінальне провадження проти «Кінокварталу» Зеленського

Національне антикорупційне бюро закрило кримінальне провадження за фактом можливої ​​розтрати держкоштів «Кінокварталом» президента Володимира Зеленського. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на Українську правду.

Детективи Національного антикорупційного бюро України відкрили провадження у квітні поточного року за заявою організації «Союз добровольців» щодо того, що Держкіно фінансувало 49% бюджету фільму кінокомпанії Зеленського за назвою «Я, ти, він, вона».

«Союз добровольців» заявляв, що умовою фінансування було створення фільму повністю українською мовою, але компанія Зеленського цю умову не виконала, а отже, допустила розтрату держкоштів. Але як виявилось, зазначене кримінальне провадження закрито 8 липня 2019 року,  а детективи НАБУ розтрати державних коштів в особливо великих розмірах у діях «Кінокварталу» не виявили.

Фільм «Я, ти, він, вона» товариства «Кінокварталу» у 2017 році як один з учасників 10-го конкурсного відбору Держкіно отримав державну підтримку з бюджету, однак за результатами прокату зміг повернути до скарбниці суму на чотири мільйони гривень меншу від отриманої.

6797944 nabu kompania zelenskogo

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Зеленського хочуть вбити та розчленувати «Укрзалізницю» та «Нафтогаз».

Теги: