У Зеленського хочуть вбити та розчленувати «Укрзалізницю» та «Нафтогаз»

Позаштатний радник президента Володимира Зеленського Олег Устенко заявив, що великі держкомпанії, які є монополістами, потрібно розділяти на частини та продавати. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на в ефір Радіо НВ.

«Ті монстри, які існують, повинні бути вбиті та розчленовані. Я маю на увазі НАК Нафтогаз, Укрзалізницю. Ті монстри, які заважають жити й дихати не дають, типу Державної продовольчо-зернової корпорації, Укрспирту… повинні просто піти», — підкреслив він.

За його словами, Укрспирт «має бути повністю приватизований». Устенко додав, що у Державної продовольчо-зернової корпорації «смислового навантаження в принципі не існує». Радник Зеленського також вважає, що Укрзалізницю потрібно розділити та продати, залишивши в руках держави «стратегічні речі та не дуже цікаві для бізнесу».

«Я не сприймаю всі ці розмови, що «не смійте говорити про приватизацію, коли ми знаходимося внизу піку економічного циклу». Це правда, але, по-перше, ніхто не сказав, що завтра у світі буде усміхнена ситуація для всіх ринків і для України зокрема. Там теж є загрози та серйозні ризики. Але що для нас краще: чекати, коли ситуація на ринку стане кращою і ми тоді продамо та отримаємо більше грошей, але при цьому кілька років будемо продовжувати закривати очі на те, що вимивається наш державний ресурс», — сказав Устенко.

naftogaz 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що через заниження вартості надр бюджет України зазнав збитків на 95 мільйонів гривень.

Теги: