Артоб’єкт «Ракета часу»: у Дніпрі незвично презентують космічну історію міста

У Дніпрі незвично презентують космічну історію міста. Зроблять це за допомогою нового артоб’єкту «Ракета часу».

Про нього в пресцентрі Відкритого розповіли його автори Михайло Прудніков, Ольга Заремська та Галина Шевцова.

Новий артоб’єкт є частиною великого проєкту, який дніпряни побачать вже у вересні цього року. У парку Гагаріна з’явиться 20 ракет. Усі вони будуть відрізнятися одна від одної своїм унікальним дизайном.

«Ракета часу» – це ціла композиція. Її автори вирішили розказати долі тих, хто працював на підприємствах космічної галузі міста. Їх розмістять у спеціальних медальйонах. Усього 70 історій.

«Нас не цікавлять історії про роботу, перевиконаний план і нагороди за працю. Ми хочемо почути живі розповіді, нетипові робочі ситуації, хочемо дізнатися про хобі та захоплення тих, хто працював у космічній галузі», — розповідає автор проєкту Михайло Прудніков.

Артоб’єкт «Ракета часу»: у Дніпрі незвично презентують космічну історію міста - рис. 1

Співавторка та дизайнерка проєкту Ольга Заремська додає: «Ми бачимо завжди лише поверхню, а тепер вирішили зазирнути глибше. Ми набираємо команду художників, які зможуть не тільки передати ці живі історії, а й вкласти в них своє відчуття».

Артоб’єкт «Ракета часу»: у Дніпрі незвично презентують космічну історію міста - рис. 2

Художниця Галина Шевцова буде керувати творчою командою. Усі учасники  зможуть створити медальйон з історією власним почерком.

Артоб’єкт «Ракета часу»: у Дніпрі незвично презентують космічну історію міста - рис. 3

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Днепре появился мурал, посвященный командиру Сечевых Стрельцов (ФОТО) | Відкритий

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,