Студенти дніпровського університету планують підкорити космос

Дніпровські студенти готуються підкорювати космос. Вони представили свою розробку – багатоступеневу ракету.

У пресцентрі Відкритого Олександр Добродомов та Владислав Пророка розповіли про проєкт «Студентська ракета» та свою нову розробку.

156649805 448245029953971 6975797800869476320 o

Ще наприкінці 2017 року студенти фізико-технічного факультету ДНУ ім. Олеся Гончара об’єдналися і створили власний проєкт. Назвали його «Студентська ракета». За період свого існування ця «кооперація» реалізувала чимало розробок. А вже в цьому році юнаки з фізтеху презентували багатоступневу мініракету. Вона є унікальною у своєму роді. Такі ракети не тільки досить швидко відправляються назустріч небу, а й досягають значної висоти. В Україні подібний апарат ще не створювали.

Молоді розробники і досі не запустили мініракету – для цього їм не вистачає відповідного майданчика. Однак вони не втрачають оптимізму й втілюють у життя нові ідеї.

Студенти дніпровського університету планують підкорити космос - рис. 1

«За допомогою нової технології можна буде проводити випробування для космічних апаратів», — каже керівник проєкту «Студентська ракета» Олександр Добродомов.

Студенти дніпровського університету планують підкорити космос - рис. 2

«Ми не плануємо зупинятися. На меті у нас орбітальні польоти. Але говорити про це ще зарано», — розповідає про плани на майбутнє студент 6 курсу фізико-технічного факультету ДНУ ім. Олеся Гончара Владислав Пророка.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Днепровские спортсменки завоевали медали Чемпионата Украины по художественной гимнастике | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,