Безкоштовний урок хокейного катання для дітей у Дніпрі: як потрапити

Про безкоштовні уроки хокейного катання для хлопчиків і дівчаток в інтерв’ю Відкритому розповів тренер команди «Дніпро — 2011/12»  у ДЮСШ із зимових видів спорту Олексій Короткий.

Відділення хокею з шайбою дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту запрошує хлопчиків та дівчаток 2015-2013 року народження отримати навички хокейного катання.

«Якщо ви бажаєте привести свою дитину на заняття з хокейного катання, зателефонуйте одному з тренерів, їх можна знайти за посиланням. На першому етапі навчання достатньо зручно одягутись в звичайну спортивну форму: наприклад флисовий костюм, обов’язково мати шапочку (або шолом) та рукавички. Бажано мати захист колін та ліктів, наприклад, той, що зазвичай використовується для катання на роліках. Якщо у дитини немає ковзанів, то їх можна взяти на прокат перед заняттям. Ми запрошуємо всіх, навіть якщо дитина ніколи не стояла на ковзанах — звісно будемо навчати», — розповів Олексій Короткий.

Також говорили про перемоги у змаганнях команди «Дніпро — 2011/12».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В центральной части Днепра провалился асфальт: движение затруднено.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,