Білбордів і сітілайтів у центрі стане менше, – головний художник Дніпра

Білбордів і сітілайтів у центрі Дніпра стане менше: дизайнери створили дизайн-код рекламних конструкцій, які стоять окремо. Про це в інтерв`ю Відкритому розповів головний художник Дніпра Сергій Білий.


Дизайн код №1250 був прийнятий у 2019 році. Це набір правил та інструкцій для розміщення зовнішньої реклами в Дніпрі для магазинів, кафе та інших закладів. Слідувати правилам зовнішньої реклами зобов’язані всі заклади в місті.

«Зараз ми узгоджуємо з юристами дизайн-код рекламних конструкцій, які стоять окремо. Це білборди, сітілайти та інші. Вони мають стояти у правильних місцях, не захаращувати місто, їх не має бути біля історичних пам’яток архітектури. Але їх потрібно не просто прибрати і заборонити встановлювати, а створити чітку зрозумілу систему і правила для всіх. Цей документ вже на фінальній стадії і скоро ми його анонсуємо. Я точно знаю, що в центрі Дніпра їх буде набагато менше», — розказав Сергій Білий.

Також говорили про те, в чому полягає робота головного художника та як змінився Дніпро з часу затвердження дизайн-коду.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Слобожанська громада приймає заявки на конкурс «Безпечна громада»!

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , ,