Слобожанська громада приймає заявки на конкурс «Безпечна громада»!

Слобожанська громада привертає увагу до розвитку безпечного середовища. Про фестиваль-конкурсі «Безпечна громада» в інтерв`ю Відкритому розказали начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Слобожанської селищної ради Олександр Дейнеко, заступник начальника Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Едуард Горбачов та керівниця Дніпропетровського регіонального офісу Програми U-LEAD з Європою Олена Тертишна.

До 30 квітня 2021 року триває прийом заявок від всіх українських громад для участі у відкритому онлайн-фестивалі-конкурсі «Безпечна громада». Його мета – привернути увагу громад до питання розвитку безпечного середовища на місцевому рівні, зокрема через планування заходів щодо підвищення ефективності захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.

«У конкурсі можуть брати участь громади з усіх регіонів України. Метою онлайн-конкурсу «Безпечна громада» в умовах адаптивного карантину є розвиток правового та безпечного середовища в територіальних громадах, планування заходів щодо підвищення ефективності захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру. Кожен учасник має завантажити на Google-диск або файлообмінник свій відеоролик, заповнити заявку-анкету а участь у конкурсі та надіслати посилання на завантажений відеоролик на електронну адресу конкурсу: b[email protected]», — розказав Олександр Дейнеко.

«На Дніпропетровщині питання формування безпечного середовища в громадах стало частиною регіональної Стратегії децентралізації, одним з авторів яких стало управління Надзвичайних ситуацій. Ми допомагаємо громадам впровадити проєкти задля безпеки: відкрити пожежні станції, центри безпеки тощо. ДСНС приймає участь у фестивалі як члени журі», — пояснив Едуард Горбачов.

«Допомогу громадам у формуванні безпечного середовища надає Програма U-LEAD з Європою, яка стала партнером Слобожанської громади у проведенні Всеукраїнського фестивалю «Безпечна громада». Завдяки йому ми отримаємо презентацію кращих практик роботи громад усієї України щодо формуванню безпекового середовища», — говорить Олена Тертишна.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: У Дніпрі створили курси домедичної допомоги за світовими протоколами

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,