Бонуси за сміття: у Дніпрі супермаркет відкрив пункт сортування відходів

На житловому масиві Покровський у Дніпрі відкрився пункт сортування твердих побутових відходів. Про це розповідає Відкритий із посиланням на повідомлення прес-служби Дніпровської міської ради.

Пункт сортування сміття у Дніпрі з’явився за адресою вулиця Юрія Кондратюка, 4. Це пілотний проєкт для нашого міста, але у двох обласних центрах України він уже успішно працює.

Проєкт організовано коштом однієї з великих торговельних мереж міста. Задля заохочення жителів району сортувати сміття, за кожен кілограм вторинної сировини люди отримують бали, які потім можуть витратити у супермаркеті.

«Ми сподіваємось, що такі пункти з’являться і біля інших супермаркетів. Вторинну сировину забиратиме організація, яка займається її переробленням. Ми цінуємо прагнення бізнесу піклуватися про довкілля та наше місто», — зазначив заступник міського голови Михайло Лисенко

Сортувати сміття на цьому пункті можна за чотирма видами: скло, пластик, папір і метал. Усі відходи повинні бути чистими — пляшки та банки потрібно вимити перед тим, як нести до контейнерів.

Бонуси за сміття: у Дніпрі супермаркет відкрив пункт сортування відходів - рис. 1

Пункт сортування у Дніпрі

Бонуси за сміття: у Дніпрі супермаркет відкрив пункт сортування відходів - рис. 2

Графік роботи пункту сортування на житловому масиві Покровський

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що на Монастирському острові після фестивалю «БеzViz» залишились гори сміття.

 

Теги: