Бонуси за сміття: у Дніпрі супермаркет відкрив пункт сортування відходів

На житловому масиві Покровський у Дніпрі відкрився пункт сортування твердих побутових відходів. Про це розповідає Відкритий із посиланням на повідомлення прес-служби Дніпровської міської ради.

Пункт сортування сміття у Дніпрі з’явився за адресою вулиця Юрія Кондратюка, 4. Це пілотний проєкт для нашого міста, але у двох обласних центрах України він уже успішно працює.

Проєкт організовано коштом однієї з великих торговельних мереж міста. Задля заохочення жителів району сортувати сміття, за кожен кілограм вторинної сировини люди отримують бали, які потім можуть витратити у супермаркеті.

«Ми сподіваємось, що такі пункти з’являться і біля інших супермаркетів. Вторинну сировину забиратиме організація, яка займається її переробленням. Ми цінуємо прагнення бізнесу піклуватися про довкілля та наше місто», — зазначив заступник міського голови Михайло Лисенко

Сортувати сміття на цьому пункті можна за чотирма видами: скло, пластик, папір і метал. Усі відходи повинні бути чистими — пляшки та банки потрібно вимити перед тим, як нести до контейнерів.

Пункт сортування у Дніпрі

Графік роботи пункту сортування на житловому масиві Покровський

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що на Монастирському острові після фестивалю «БеzViz» залишились гори сміття.

 


Читай новости первым! Подписывайся на "Відкритий" в Facebook и Telegram.