У Дніпрі на Монастирському острові після фестивалю «БеzViz» залишились гори сміття

У Дніпрі на Монастирському острові до цього дня, 7 серпня, не прибрали сміття та частину концертного обладнання після музичного фестивалю «БеzViz». Про це повідомляє Відкритий.

Минулого тижня, 2-4 серпня, на Монастирському острові пройшов міжнародний музичний фестиваль «БеzViz». На ньому виступили близько 70 виконавців. В останній день фестивалю погодні умови різко погіршились — протягом усього дня, 4 серпня, у Дніпрі пройшла проливна злива. Ймовірно, саме цим можна пояснити затримку у прибиранні сміття, сценічної апаратури та елементів декору. Складність транспортування пов’язана з тим, що обладнання знаходиться на піску.

Основні роботи з розбирання головної сцени, на якій виступали хедлайнери фестивалю, розпочалися лише сьогодні, 7 серпня. Для цього на Монастирському острові стоїть фура, у яку завантажують частини сцени. На місці працюють близько десяти робітників.

Елементи декору, що використовували під час «БеzVizу», знаходяться у занедбаному стані. Так, стилізовані фламінго, з якими так учасникам фестивалю так сподобалось фотографуватись, зламали невідомі. Вони й досі залишаються на острові.

Зазначимо, що під час фестивалю на острові працювали фуд-корти, а тому кількість сміття була досить великою. При цьому, його не вивозили одразу, а залишили на кілька днів.

На острові досі присутні волонтери, які першими заїхали на територію фестивалю для його підготовки та останніми виїдуть. Їх намети ще досі можна спостерігати на Монастирському острові.

Відкритий публікує фоторепортаж з Монастирського острова.

8 1

Головну сцену продовжують розбирати

11111111111

11111111

Частини сцени вивозять вантажівками

55 1

Деталі декору розтрощили

1111111111111

Діжки з острова ще не вивезли

6 2

Все, що залишилось від «фламінго»

44

Відпочивальники залишили по собі гори сміття

111111111111111111111111

Шанувальники «дикого» відпочинку не спішать покидати Монастирський острів

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що першого дня учасниками заходу стали такі гурти, як «Бумбокс», «VIVIENNE MORT», «DETACH», «Kadebostany». Відвідувачі фестивалю могли зробити тату — людям пропонували різноманітні ескізи та потім одразу ж малюнок на тілі. Для тих, хто прийшов з малечею, був встановлений спеціальний майданчик, де розташували два величезних батути та намет з різними іграми, де за дітьми пильнували аніматори.

Організатори приділили увагу безпеці відпочивальників. По території ходила охорона, а на вході стояли дві карети швидкої допомоги та пожежна машина.

Другого дня на фестивалі виступали такі музичні колективи, як «Bahroma», «Танок на Майдані Конґо», «5’nizza» та «Lordi». В завершальний день погода у Дніпрі різко погіршилася. Однак це не завадило провести фестиваль. Одним з хедлайнерів третього дня став гурт «Pianoбой», з лідером якого поспілкувався Відкритий.

Читайте також: огляд фестивалю «БеzViz», що пройшов на Монастирському острові у Дніпрі.

Теги: