Борис Філатов подякував Шарію за піар та відправив йому за це гроші

Міський голова Дніпра Борис Філатов подякував відеоблогеру Анатолію Шарію за розкрутку свого каналу в YouTube. Як повідомляє Відкритий, відповідне звернення Борис Філатов опублікував сьогодні, 8-го серпня, на своїй сторінці у Facebook.

Міський голова Дніпра зазначив, що за розкрутку свого каналу на YouTube відправив Шарію гроші через PayPal.

«Дорогі друзі, всім привіт. Всім дякую за те, що активно переглядаєте мій відеоблог. Але давайте не забувати про те, що потрібно саме підписуватись. Окрім цього, будь ласка, активно коментуйте, залишайте свої питання. На всі питання я рано чи пізно дам вичерпні відповіді. Окрему вдячність я хотів би висловити Анатолію Шарію. Толю, величезне спасибі. Ти як добросовісній літературний критик після кожного мого блогу складаєш розгорнуту рецензію, і це дає мені серйозне просування в YouTube. Напевне, кращого піар-агента, ніж ти, мені не вдалося би знайти. Тому окрема від мене вдячність, і лови гроші. Я зі своєї карти відправив тобі через PayPal деяку суму», — сказав у своєму відеозверненні Філатов.

67583728 362652267960907 4394067399997915136 n

Зазначимо, що Анатолій Шарій — відомий відеоблогер, який у 2012 році покинув територію України та як біженець проживає в одній із країн Євросоюзу. Виступав з різкою критикою минулої української влади. На позачергових виборах до Верховної Ради очолив список партії свого імені, однак Центрвиборчком відмовив йому у реєстрації. Останнім часом випустив кілька відео стосовно реконструкції Нового мосту у Дніпрі, де розкритикував міського голову Дніпра.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що секретар Дніпровської міськради у 2016-17 роках В’ячеслав Мішалов записав відеозвернення, у якому критикує Бориса Філатова за роботи з реконструкції Нового мосту.

Теги: