«Борис Філатов повинен понести справедливе покарання за скоєне», — В’ячеслав Мішалов

Колишній секретар міської ради Дніпра розповів Відкритому про порушення Бориса Філатова на посту міського голови та про доцільність  парі з президентом. 

В’ячеслав Мішалов назвав три факти порушення Борисом Філатовим кримінального кодексу з моменту, коли він став міським головою.

«Я вважаю, що слідство має дати законну оцінку діям мера, але, на мою думку, — це заволодіння бюджетними грошима та власністю особою, яка при цьому перебуває на посаді, що є перевищенням повноважень та недбалістю. Це знову ж таки моя точка зору, але я думаю, що правоохоронні органи зможуть якісніше кваліфікувати це згідно з чинним кримінально-процесуальним кодексом. До мене зверталися правоохоронні органи, і я вже розмовляв з ними. Судячи з непрямих доказів, розпочато кілька кримінальних справ, які знаходяться на позначці «слідства»», — розповів В’ячеслав Мішалов.

Нагадуємо, що Борис Філатов назвав родину Мішалових недобросовісними підрядниками під час виконання робіт з реконструкції Нового мосту.

І якби Борис Філатов не сказав, що «сім’я Мішалових повинна сидіти у тюрмі», В’ячеслав Мішалов би і надалі нічого не заявляв про можливі факти порушення у мерії міста. Як зазначив депутат міської ради, це стало останньою краплею.

«Після цього з’явилася необхідність привести до тями мера, і, напевно, навіть якщо він вийде і скаже: «вибачте, я був не правий, і сім’я Мішалова ні при чому, я сказав не подумавши», то мене це теж не влаштує як сатисфакція», — розповів Мішалов.

Щодо того, чи буде він добиватися справедливості, зазначив, що зробив більше за будь-якого міського  журналіста чи активіста.

«Тим, що я почав висвітлювати це питання, говорити про нього, підносити факти, — я вже зробив більшу частину. Борис Філатов повинен понести справедливе покарання за скоєне», — відмітив Мішалов.

У свою чергу В’ячеслав Мішалов пообіцяв розкрити схеми під час реконструкції мосту вже з боку міського голови. З цього приводу одразу виникає питання: як Мішалов ставиться до парі президента й Бориса Філатова по Новому мосту в Дніпрі й наскільки це доцільно для обох сторін?

«Я не можу критикувати президента, це його право — пропонувати парі. Йому люди довірили представляти їх інтереси, і він це робить якісно. Якщо він вирішив за потрібне запропонувати таке парі, значить це легітимно і законно. Інше питання — чи мав право Борис Філатов приймати цей виклик. Я вважаю, не мав. Він не повинен був свою жадібність до піару ставити на перше місце, а мав сказати, що це неможливо, адже нам доведеться перекрити міст, а зараз рух і так йде по одній стороні. Людям і без того важко. Зараз ми перекриємо міст, і це викличе величезне обурення в місті. Він повинен був продовжувати бути мером, а не людиною, якій не вистачає піару», — підсумував В’ячеслав Мішалов.

Окрім цього, В’ячеслав Мішалов проаналізував усе, що зараз відбувається із мостом. За його словами, дуже помітний той факт, що все прикривається мером Дніпра і його підлеглими, що теж тягне на кілька кримінальних справ.

«Борис Філатов повинен понести справедливе покарання за скоєне», — В'ячеслав Мішалов - рис. 1

«Це «Фільчина грамота» і «Потьомкінський міст». Останній він як раз і встигне побудувати. Пофарбувати віниками та асфальтом закатати. А що далі? Проблема з несучою конструкцією не вирішиться. Це бажання загорнути неякісну роботу в красиву обгортку», — розповів В’ячеслав Мішалов.

Теги: