Борис Філатов шукає нових перевізників для роботи на міських маршрутах Дніпра

У другому випуску програми «Запитай Філатова» міський голова розповів про ситуцію з маршрутними таксі Дніпра, детальніше повідомляє Відкритий.

Борис Філатов розповів, що у міськраді шукають альтернативи, щоб у чинному тарифі випустити на маршрути якомога більше пасажирських автобусів великої місткості. Також стримують і підвищення тарифів на проїзд, але ситуація може змінитися через подорожчання палива.

Крім цього, мер Дніпра розповів про те, як проводив зустрічі з власниками автопарків і який отримав із цього результат:

«Люди [власники автопарків, — ред.] весь час ходять та скаржаться. Але [склалася, — ред.] така ситуація, що жодного із них з маршруту зрушити неможливо. За кожним стоїть якесь лобі. Мені навіть за один маршрут телефонував на той час заступник генпрокурора. Але ми цей маршрут усе одно ліквідували», — говорить Борис Філатов.

Також мер пригадав, як на одній з апаратних нарад уклав парі з керівником департаменту транспорту Ігорем Маковцевим. До квітня наступного року керівник відомства має навести лад у маршрутних перевезеннях або ж піти на службове пониження. Ігор Маковцев з цього приводу дав коментар Відкритому.

Борис Філатов шукає нових перевізників для роботи на міських маршрутах Дніпра - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали: Філатов заявив, що Новий міст у Дніпрі — його хрест.

Теги: