Бюджетників на День Незалежності не «зганяють», а «запрошують», — роз’яснення Офісу президента

В Офісі президента України роз’яснили ситуацію щодо участі бюджетників у Параді до Дня Незалежності. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на прес-службу Офісу Президента України.

Раніше у мережі з’явився лист Офісу Президента України, адресований обласним та Київській міській державним адміністраціям. Поява документа викликала немало обурення у населення, адже в ньому йшлося про те, щоб «забезпечити присутність делегацій» медичної, освітньої галузей та представників громадськості (волонтерів, меценатів та благодійників).

Бюджетників на День Незалежності не «зганяють», а «запрошують», — роз'яснення Офісу президента - рис. 1

Втім, Офіс Президента України стверджує, що участь у заході з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України є добровільною:

«Інформація про те, що Офіс президента нібито примусово збирає вчителів, лікарів і представників громадськості на генеральну репетицію святкування, не відповідає дійсності. Підкреслюємо, що мова йде не про глядачів, а саме про учасників заходів, які будуть представляти всі регіони країни. Значна частина запрошених буде відзначена нагородами. В той самий час місцеві органи влади повинні зібрати інформацію про склад делегацій для того, щоб учасники не відчували проблем з тим, як дістатися до Києва», — роз’яснили в Офісі президента.

Також в Офісі пояснили, що йдеться не про глядачів, а саме про учасників заходів, які представлятимуть усі регіони країни. Значну частину запрошених буде відзначено нагородами. Водночас місцеві органи влади повинні зібрати інформацію щодо складу делегацій для того, щоб учасники не відчували проблем з тим, як дістатися до Києва.

Крім того, в Офісі Президента України наголосили, що цього року буде започатковано нову традицію відзначення Дня Незалежності: у святкових заходах візьмуть участь не лише захисники України, а й представники інших професій, які є гордістю нашої нації та творять її майбутнє.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у частини українців заберуть субсидії.

Теги: