Чи планується підвищення плати за проїзд у громадському транспорті Дніпра?

Про організацію роботи транспортної системи Дніпра, про будівництво метро, розвиток велоінфраструктури та ймовірність підвищення плати за проїзд у маршрутках в інтерв`ю Відкритому розказав директор Департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев.

Оскільки адаптивний карантин продовжується, у громадському транспорті Дніпра проводиться дезінфекція рухомого складу кілька разів на день.

«На сьогодні у Дніпрі працює не весь рухомий склад, наприклад, виходить на маршрути 950 з 1250 автобусів, метро та електротранспорт у 100 %, але не відкрито приблизно 10-15 маршрутів. Для забезпечення комфортного проїзду дніпрян з проміжних зупинок, департамент організовує розворотні рейси а також пропонує роботодавцям Дніпра змістити початок роботи для зменшення скупчення в час пік», —  говорить Ігор Маковцев.

Ігор Маковцев розвінчав фекову новину з соцмереж про підвищення плати за проїзд в громадському транспорті.

«Ми не розглядали це питання, воно не стоїть у порядку денному і ми про це навіть не говоримо. На даний момент підвищення плати за проїзд у громадському транспорті Дніпра не буде», — пояснює Ігор Маковцев.

Також, говорили про розвиток велоінфраструктури та про те, чи може Дніпровське метро бути самоокуповуваним у майбутньому.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:Найбільша кількість ДТП у Дніпрі – по п’ятницях

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,