Найбільша кількість ДТП у Дніпрі – по п’ятницях

Про перспективи встановлення камер відеофіксації, місячник безпеки дорожнього руху та роботу патрульної поліції у Дніпрі в інтерв`ю Відкритому розказав старший інспектор пресслужби управління патрульної поліції у Дніпропетровській області Павло Карманов.

В Україні у червні проходить місячник безпеки дорожнього руху.

«Патрульна поліція Дніпра також з 1 червня розпочала превентивну діяльність, метою якої є привернення уваги до аварійності на автошляхах. Дніпро, нажаль, має сумну статистику постраждалих в ДТП, яка зросла в місті за останні місяці в порівнянні з минулим роком. Наприклад, за 2020 рік з початку року, на території області відбулось 3289 ДТП, 567 – ДТП з потерпілими, 64 осіб загинуло, 687 осіб травмовано. Найбільша кількість ДТП у Дніпрі фіксується по п’ятницях», — говорить Павло Карманов.

Одна з найголовніших причин аварійності – перевищення швидкості. У патрульній поліції Дніпра ще не готові анонсувати встановлення камер відеофіксації.

«Поки встановлюють найбільш небезпечні дороги Дніпра, де фіксують перевищення швидкості та вирішують, де саме будуть встановлювати камери. Це ті місця, де зазвичай великий трафік і є можливість набрати швидкість – проспект Слобожанський, вулиця Малиновського, Набережна Перемоги, Січеславська Набережна», — пояснює Павло Карманов.

Також, говорили про довіру до поліції, заробітну платню та необхідні якості патрульних у Дніпрі.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Новий проєкт: на Дніпропетровщині з’явилися суперполіцейскі

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,